Rally-Obedience wyniki

2016
2015
2014
2013
2012

2016

Ogólnopolskie zawody rally-o Warszawa 17 kwietnia 2016

Klasa Puppy
8. Anna Łuczak z psem Pliszka 208 pkt

Klasa 1
5. Anna Walentynowicz z psem Łoza 210 pkt
6. Anna Żarska z psem Vito 210 pkt
10. Anna Żarska z psem Kropka 207 pkt
11. Ewa Maj z psem Tajga 207 pkt
14. Patrycja Król z psem Lexi 204 pkt
16. Agnieszka Litwin z psem Arwena 202 pkt
18. Marta Jurzyńska z psem Rysia 202 pkt
26. Joanna Adamska z psem Florencja 195 pkt
31. Beata Badziukiewicz z psem Amalka 193 pkt

Klasa 2
4. Joanna Stefańska z psem Esme 205 pkt
6. Joanna Adamska z psem Tobi 204 pkt
7. Magdalena Kwaśniewska z psem Aki 204 pkt

2015

III Mistrzostwa Szkół i Klubów Rally-O Warszawa 17 października 2015

Klasa 1
16. Joanna Adamska z psem Tobi 207 pkt
19. Ewa Maj z psem Tajga 206 pkt

W klasyfikacji drużynowej team ALTO zajął 5 miejsce na 13 startujących drużyn, z wynikiem śr. 206,5 pkt.

Ogólnopolskie zawody rally-o podczas V Grodziskiego Pikniku z Psem 13 września 2015

Klasa 1
5. Joanna Adamska z psem Tobi 210 pkt
11. Michał Głowacki z psem Toffee 209 pkt
12. Joanna Stefańska z psem Esme 208 pkt
15. Joanna Adamska z psem Florencja 207 pkt
19. Ewa Maj z psem Tajga 207 pkt
24. Weronika Celińska z psem Viva 205 pkt
35. Ewa Puchalska z psem Saba 194 pkt
36. Anna Walentynowicz z psem Łoza 192 pkt

Klasa 2
6. Magdalena Kwaśniewska z psem Aki 209 pkt

Klasa Senior
5. Joanna Stefańska z psem Aster 205 pkt

Zawody rally-o, Łódź 19 lipca 2015

Klasa 1

Lokata 2. Joanna Stefańska z psem Esme 210 pkt (1:43)
12. Joanna Adamska z psem Tobi 207 pkt
Anna Walentynowicz z psem Łoza dysk. czasowa

Klasa 2

Lokata 2. Joanna Pietrzyk z psem Trusio     208 pkt

Klasa Senior

Lokata 3. Joanna Stefańska z psem Aster 209 pkt (1:56)

Zawody rally-o, Warszawa 28 czerwca 2015

Klasa 1

19. Joanna Pietrzyk z psem Trusio     208 pkt
34. Weronika Celińska z psem   Viva     196 pkt
35. Ewa Puchalska z psem Saba     196 pkt
Joanna Adamska z psem Tobi dysk.

Zawody rally-o, Gdańsk 23 czerwca 2015

Klasa 1

9.     Weronika     Celińska     Viva     208

2014

Dog Games Fall 2014 zawody rally-o, Stare Babice 28 września 2014

Kategoria Junior 3
Lokata 2. Zuzanna Golatowska z psem Beza 209 pkt – JR3 Rally Championship

Klasa 1
9. Joanna Stefańska z psem Esme 209 pkt
22. Magdalena Kwaśniewska z psem Aki 205 pkt
27. Joanna Pietrzyk z psem Trusio 200 pkt
31. Marta Szkoda z psem Negra 188 pkt

Klasa 2
7. Anna Filochowska z psem Bianka 203 pkt
8. Wojciech Gołąb  z psem Grot 200 pkt

Klasa 3
6. Joanna Stefańska z psem Aster 204 pkt – R3 Rally Championship

II Mistrzostwa szkół i klubów rally-o 29 czerwca 2014 Grodzisk Mazowiecki  

Kategoria Junior 1
Lokata 2. Franciszek Maliszewski z psem Milka 202 pkt

Klasa Puppy
Lokata 2. Joanna Stefańska z psem Esme 210 pkt

Klasa 1
9. Anna Filochowska z psem Bianka 209 pkt
12. Anna Walentynowicz z psem Łoza 208 pkt
15. Magdalena Kwaśniewska z psem Aki 208 pkt
Aleksandra Stasiak-Dańko z psem Devon dysk

Klasa 2
Wojciech Gołąb z psem Grot dysk

Klasa 3
5. Joanna Stefańska z psem Aster 200 pkt

Klasyfikacja drużynowa
miejsce V
„ALTO Klub”  9 drużyn, średnia 159,66 pkt na drużynę

Dog Games Summer 2014 Warszawa 21-22 czerwca 2014 r
Kategoria Junior 3
Lokata 1. Zuzanna Golatowska z psem Beza 172 pkt

Klasa 1
4. Magdalena Kwaśniewska z psem Aki 210 pkt

Ogólnopolskie zawody rally-o Łódź 18 maja 2014r
Klasa Puppy
Lokata 2. Joanna Stefańska z psem Esme 206 pkt – Puppy Rally Championship

Klasa 1
7. Joanna Pietrzyk z psem Trusio 206 pkt

Klasa 3
Lokata 1. Joanna Stefańska z psem Aster 203 pkt

Dog Games Spring 2014, zawody Rally-O Stare Babice 27 kwietnia 2014

Kategoria Junior 2
Lokata 2. Zuzanna Golatowska z psem Beza

Klasa Puppy
Lokata 2. Joanna Stefańska z psem Esme 210 pkt

Klasa 1
Lokata 1. Anna Filochowska z psem Bianka 210 pkt
22. Aleksandra Stasiak-Dańko z psem Devon
Magdalena Kwaśniewska z psem Aki dysk

Klasa 2
4. Joanna Stefańska z psem Aster 200 pkt
Wojciech Gołąb z psem Grot dysk

2013

Dog Games Fall z RALLY-O  21-22 września 2013r.

Klasa Puppy

lokata 1. Anna Łukczak z psem Walhala
 210pkt. (0:38)
4. Adriana Szczepańska z psem Chinmi 208pkt.

Kategoria Junior 2

lokata 1. Zuzanna Golatowska z psem Beza
 202 pkt

Klasa Senior
lokata 1. Ela Urbańska z psem Happy  209 pkt (1:16) – Rally Senior Championship

Klasa 1
4. Anna Walentynowicz z psem Łoza 208 pkt (1:33)
14. Dagmara Gawlik z psem Amalka
 199 pkt (2:50)
Ewa Kamela z psem Casy
 dysk

Klasa 2
lokata 1. Ela Urbańska z psem Speed 210pkt (1:20)
lokata 3. Anna Łuczak z psem Merlin 210 pkt (1:43)
4.  Joanna Stefańska z psem Aster 210 pkt (2:03)
8. Paulina Kuźmińska z psem Aria 202 pkt
Wojciech Gołąb z psem Grot dysk

Ogólnopolskie zawody rally-o podczas III Grodziskiego Pikniku z Psem 30 czerwca 2013r.
Klasa Puppy
lokata 2. Weronika Celińska z psem Viva 210 pkt (0:41)

Kategoria Junior 1
lokata 2. Maria Peresada z psem Basta 205 pkt

Klasa 1
6. Anna Walentynowicz z psem Łoza 209 pkt (2:04)
7. Anna Filochowska z psem Bianka 209 pkt (2:12)
11. Ela Urbańska z psem Speed 207 pkt (1:50)
12. Elzbieta Kwiatkowska z psem Edzia 207 pkt (2:00)
13. Marta Ulikowska-Stadnik z psem Lika 207 pkt (2:16)
17. Ela Urbańska z psem Kiss 204 pkt
18. Marta Ulikowska-Stadnik z psem Cymru 202 pkt
19. Dominika Piętak z psem Bushi 200 pkt
22. Beata Olejnik-Widawska z psem Flame 196 pkt
Renata Sierocińska z psem Buddy Dog dysk.

Klasa 2
lokata1. Paulina Kuźmińska z psem Aria 207 pkt (1:57)
lokata 2. Anna Łuczak z psem Merlin 207 pkt (2:09)
4. Wojciech Gołąb z psem Grot 200pkt

Kategoria Senior
lokata 2. Ela Urbańska z psem Happy 205 pkt

Ogólnopolskie zawody rally-o Poznań 22 czerwca 2013r.

Kategoria Junior 2
lokata 1. Zuzanna Golatowska z psem Beza 204 pkt

Ogólnopolskie zawody rally-o Łódź 19 maja 2013r

Kategoria Junior 1
lokata 1. Dagmara Gawlik z psem Amalka 200 pkt
lokata 2. Zuzanna Golatowska z psem Beza 187 pkt

Klasa 1
Beata Olejnik-Widawska z psem Flame (dysk.czas.)

Klasa 2
lokata 3. Joanna Stefańska z psem Aster 209 pkt (2:29)

Dog Games Spring 2013 zawody rally-o Stare Babice 21 kwietnia 2013r

Kategoria Junior 1
lokata 1. Zuzanna Golatowska z psem Beza 209 pkt
lokata 3. Maria Peresada z psem Basta 205 pkt
Dagmara Gawlik z psem Amalka dysk.czasowa

Klasa Puppy
4. Marta Szkoda z psem Negra 206 pkt
5. Beata Olejnik-Widawska z psem Flame 205 pkt – Puppy Rally Championship

Klasa 1
lokata 3. Marta Ulikowska-Stadnik z psem Lika 203 pkt
4. Paulina Kuźmińska z psem Aria 202 pkt
5. Natalia Ciemińska z psem Lucy 202 pkt
6. Wojciech Gołąb z psem Grot 201 pkt
8. Joanna Stefańska z psem Aster 200 pkt
10. Marta Ulikowska-Stadnik z psem Cymru 193 pkt
Anna Filochowska z psem Bianka dysk.czasowa

Klasa 2
lokata 2. Anna Łuczak z psem Merlin 207 pkt

I Mistrzostwa Szkół i Klubów rally-o Warszawa 16 marca 2013 r

Kategoria Junior 1
lokata 1. Maria Peresada z psem Basta 208 pkt
lokata 2. Dagmara Gawlik z psem Amalka Psia Cometa 201 pkt
lokata 3. Zuzanna Golatowska z psem Beza 206 pkt

Klasa Puppy
lokata 1. Ewa Kamela z psem Casy 199 pkt
lokata 2. Marta Ulikowska-Stadnik z psem Cymru 209 pkt
lokata 3. Marta Szkoda z psem Negra 200 pkt – Puppy Rally Championship
4. Beata Olejnik-Widawska z psem Flame 205 pkt
6. Natalia Łasica z psem Salsa 192 pkt

Klasa Senior
lokata 1. Elżbieta Urbańska z psem Happy 204 pkt

Klasa 1
8. Paulina Kuźmińska z psem Aria 209 pkt
8. Elżbieta Urbańska z psem Speed 209 pkt
14. Wojciech Gołąb z psem Grot 208 pkt
17. Alicja Kwaśniewska z psem Tori 207 pkt
17. Marta Ulikowska-Stadnik z psem Lika 207 pkt
20. Elżbieta Urbańska z psem Kiss 206 pkt
21. Joanna Stefańska z psem Aster 205 pkt
26. Natalia Ciemińska z psem Lucy 202 pkt
28. Dominika Piętak z psem Bushi 201 pkt
29. Małgorzata Obrębska z psem Fabro 200 pkt
29. Anna Łuczak z psem Merlin 200 pkt
31. Elżbieta Kwiatkowska z psem Edzia 191 pkt
Małgorzata Staniszewska z psem Bentley dysk
Renata Sierocińska z psem Buddy Dog dysk

Klasyfikacja drużynowa:
IV miejsce
„Alto Rally Team” 9 drużyn, łączna liczba zdobytych pkt. 1857 (średnia 206,38 pkt. na drużynę)

V miejsce
„Alto Szkoła” 13 drużyn , łączna liczba zdobytych pkt. 2213 (średnia 170,23 pkt. na drużynę)

2012

Ogólnopolskie zawody rally-o Warszawa 8 grudnia 2012r
Klasa Puppy
lokata 1. Dagmara Gawlik z psem Amalka 210 pkt.
lokata 2. Marta Szkoda z psem Negra 206 pkt.

Klasa Senior
lokata 1. Elżbieta Urbańska z psem Happy 196 pkt.

Klasa 1
4. Anna Łuczak z psem Merlin 210 pkt. (2:13)
8. Elżbieta Urbańska z psem Speed 207 pkt. (1:37)
9. Wojciech Gołąb z psem Grot 207 pkt. (1:44)
10. Dorota Cendrowska z psem Hexe 206 pkt.
13. Elżbieta Urbańska z psem Kiss 202 pkt.
15 Joanna Stefańska z psem Aster 199 pkt.
17. Małgorzata Staniszewska z psem Bentley 195 pkt. (2:42)

Ogólnopolskie zawody rally-o Warszawa 1 września 2012r
Klasa 1
lokata 2. Anna Łuczak z psem Merlin 210 pkt. (2:34)
9. Dorota Cendrowska z psem Hexe 201 pkt.
10. Paulina Kuźmińska z psem Aria 199 pkt.
Joanna Stefańska z psem Aster – dysk.czas.
Wojciech Gołąb z psem Grot – dysk.czas.

Reklamy