Tropienie użytkowe – wyniki

Egzamin Mantrailing International, Kępno 22 maja 2016
Joanna Stefańska i Esme – klasa MT1, start przerwany – sędzia Roksana Moska

III Otwarte Manewry Zespołów Tropiących, Otwock 8 maja 2016
Wanda Krawczuk i Jinx – klasa 0, start zaliczony, tytuł PL MT0, nagroda specjalna dla najweselszej pary manewrów – komisja sędziowska Anna Barysiewicz i Natalia Panas
Małgosia Zawacka i Morgan – klasa 0, start zaliczony, tytuł PL MT0, nagroda specjalna komisji sędziowskiej Perfect Team, nagroda specjalna za najlepsze czytanie psa – komisja sędziowska Anna Barysiewicz i Natalia Panas
Jola Witaszek i Frida – klasa 1, start przerwany, nagroda specjalna za najlepsze przygotowanie do pracy, nagroda specjalna dla najlepszego wyżła weimarskiego manewrów – komisja sędziowska Anna Barysiewicz i Natalia Panas
Beata Olejnik-Widawska i Flame – klasa 0, start przerwany, nagroda specjalna za najlepsze przygotowanie do pracy – komisja sędziowska Anna Barysiewicz i Natalia Panas
Agnieszka Litwin i Wena – klasa 0, start przerwany – komisja sędziowska Anna Barysiewicz i Natalia Panas

Wielkanocne Manewry Tropieniowe w Psiej Krainie, Kępno 28 marca 2016
Marta Jurzyńska i Rysia – klasa 0, start przerwany, nagroda specjalna dla najweselszego psa manewrów – komisja sędziowska Joanna Stefańska i Magdalena Stypińska-Cholewa
Jola Witaszek i Frida – klasa 1, start przerwany, nagroda specjalna za najlepsze przygotowanie do pracy – komisja sędziowska Joanna Stefańska i Magdalena Stypińska-Cholewa

I Manewry Zespołów Poszukiwawczo-Tropiących, Trójmiasto 26-27 września 2015
Marta Jurzyńska i Rysia – klasa 1, start przerwany, nagroda dla Najlepszego Zespołu Manewrów, nagroda specjalna komisji sędziowskiej Perfect Team dla Najbardziej Zgranej Pary – komisja sędziowska Joanna Jankowska, Joanna Stefańska, Anna Hermińska
Agnieszka Litwin i Arwena – klasa 1, start przerwany, wyróżnienie – komisja sędziowska Joanna Jankowska, Joanna Stefańska, Anna Hermińska
Jola Witaszek i Frida – klasa 3, start przerwany – komisja sędziowska Joanna Jankowska, Joanna Stefańska, Anna Hermińska
Natalia Radzyńska i Chilli – klasa 1, start przerwany – komisja sędziowska Joanna Jankowska, Joanna Stefańska, Anna Hermińska

Czwarty Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Zespołów Tropienia Użytkowego (SKOP IV) Trójmiasto – 18-19 października 2014
Ania Kułakowska i Hix – klasa Kadetów, ocena bardzo dobra – sędzia Maria Kuncewicz
Jola Witaszek i Frida – klasa Tropicieli, ocena doskonała, tytuł SKOP Tropiciel – sędzia Maria Kuncewicz

Trzeci Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Zespołów Tropienia Użytkowego (SKOP III)  Puszczykowo 13-14 września 2014
Jola Witaszek i Frida – klasa Tropicieli, ocena doskonała – sędzia Maria Kuncewicz
Agnieszka Puchalska i Saba – klasa Tropicieli, start przerwany – sędzia Maria Kuncewicz
Joanna Stefańska i Esme – klasa Kadetów, ocena doskonała, tytuł SKOP Kadet – sędzia Maria Kuncewicz
Joanna Stefańska i Aster – klasa Kadetów, start przerwany – sędzia Piotr Smurawa

Pierwszy Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Zespołów Tropienia Użytkowego (SKOP I) Chrzypsko Wielkie  19-20.10.2013
Agnieszka Puchalska i Saba – klasa Kadetów, ocena doskonała, tytuł SKOP Kadet – sędzia Maria Kuncewicz
Edyta Duchnowska i Saphira – klasa Kadetów, ocena doskonała, tytuł SKOP Kadet – sędzia Maria Kuncewicz
Olga Tumińska i Negra – klasa Kadetów, ocena doskonała, tytuł SKOP Kadet – sędzia Maria Kuncewicz

Reklamy